Завантаження

Навчання

НАВЧАННЯ І ПЛАНУВАННЯ

Компанія Lamor є світовим лідером в області проектування і виробництва обладнання для ліквідації розливів нафти на основі самих передових науково-технічних розробок. В 2004 році ми вийшли на новий рівень розвитку бізнесу і тепер також пропонуємо своїм клієнтам повний комплекс супутніх послуг. Компанія Lamor організовує навчання фахівців у всіх куточках світу, а наша Команда швидкого реагування (LRT - Lamor Response Team) має багатий практичний досвід ліквідації аварійних розливів нафти в самих різних умовах - в льодах Арктики і в пісках пустелі, в джунглях, в річках і в відкритому морі.

http://test.lamor.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/lamor-osr-training-1-510x269.jpg

Навчання за ЛАРН (IMO)

Компанія Lamor є сертифікованим Навчальним центром Морського інституту Великобританії і вже протягом декількох років пропонує програми навчання 1-3 рівнів з ліквідації аварійних розливів нафти (ЛАРН) в рамках системи навчання Міжнародної морської організації (IMO). Програми отримали акредитацію Морського інституту Великобританії і складені в повній відповідності до стандартів Агентства морської безпеки і берегової охорони Великобританії (MCA) і Рекомендаціями щодо організації навчання персоналу ліквідації аварійних розливів нафти, випущеними Міністерством торгівлі і промисловості Великобританії для компаній, що займаються морської добуванням і транспортуванням нафти.

IMO 1 - 25-28 квітня - Франсиско Де Ореллана, Еквадор

ІМО 3 - 24-26 жовтня - Сан-Критобал, Еквадор

ІМО 3 - 24-26 жовтня - Сан-Критобал, Еквадор

Контакти
http://test.lamor.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/IMO_Galapagos-510x269.jpg

Планування дій в надзвичайних ситуаціях

Наявність правильно складеного плану дій і оцінки ризиків при виникненні надзвичайних ситуацій, що входить в будь-який план ліквідації аварійних розливів нафти, є головною умовою прийняття швидких і ефективних мір. Спеціалісти компанії Lamor з різних країн світу мають величезний досвід планування заходів з ліквідації аварійних розливів нафти і дій в надзвичайних ситуаціях.
Завдяки цьому нас часто запрошують взяти участь в розробці і реалізації таких планів в якості виконавців або консультантів. Крім того, до нас постійно звертаються за порадами щодо вибору оптимальних технологій і рішень для ліквідації наслідків розливів.

Контакти
http://test.lamor.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/IMO-Galapagos-equipment-training-510x269.jpg

Навчання роботі з обладнанням

У пакет послуг компанії Lamor входить навчання спеціалістів роботі з таким обладнанням, яке використовується для ліквідації аварійних розливів нафти (ЛАРН), як нафтозбірні системи, бонові загородження, насосні системи і т.д.
Ми постачаємо клієнтам спеціально підібрані комплекти обладнання, що дозволяють у короткі строки максимально ефективно і з мінімальними витратами ліквідувати наслідки аварійних розливів нафти. До комплектів входить обладнання, яке пройшло необхідні випробування і отримало відповідні сертифікати. Крім поставок комплектів обладнання для ЛАРН ми пропонуємо весь комплекс послуг по його освоєнню, включаючи навчання операторів і інших фахівців, яке проводить технічний персонал компанії Lamor.

Контакти
uk
en_US uk