Завантаження

Послуги з очистки води та ґрунту

По всьому світу компанія Lamor надає послуги з очищення ґрунту і води. Ми пропонуємо такі послуги: ліквідація розливів і очищення з утилізацією, які проводяться так, аби максимально задовольнити вимоги, очікування і можливості замовника.
Додаткова особливість роботи компанії у тому, що для вас працює компанія першокласних фахівців у сфері надання послуг на місцевому рівні відповідно до норм законодавства і особливостей локації.

Збір і утилізація шламу

Наші замовники мають широкий діапазон вимог до різних типів проектів зі збору та утилізації / переробці шламу. Lamor пишається своїм досвідом найбільш ефективного процесу збору в поєднанні з відповідною методикою переробки / утилізації відповідно до конкретної нормативної або оперативної бази при мінімально можливих витратах.

Для ефективного збору використовуються як механічні, так і хімічні технології . Технології переробки для невідновленого матеріалу / ґрунту  включають хімічну обробку і поліпшену біологічну очистку нафтових розливів.

Утилізація шламу з тепловою обробкою

Lamor пропонує послуги по тепловій обробці нафтового шламу в тих випадках, коли вхідний потік матеріалу досить стійкий і має великий об'єм для підтримки процесу. Даний вид обробки настійно рекомендується в разі, якщо матеріал на виході можна використовувати для промислових або побутових цілей. Крім інсінераціі компанія Lamor застосовує термодесорбцію.

Рекультивація землі

Завдяки використанню різноманітних технологій компанія Lamor може надавати рішення для обробки забруднених грунтів різними типами забруднюючих речовин (від нафтових вуглеводнів до хлорвмісних сполук). Технології обробки Lamor підходять для різних видів клімату, типів ґрунту, навколишнього середовища і відповідають нормативним вимогам.

Як правило, Lamor надає перевагу використанню  такі  технології  обробки, як електрокінетична обробка, хімічне окислення і поліпшена біологічна очистка, на ділянках, де виїмка або транспортування ґрунту не потрібно. Також в більшості випадків обробка на місці несе менш руйнівний вплив для навколишнього середовища. Інші способи, які використовуються для обробки ґрунту, включають технології теплової обробки.

Відновлення ґрунту та ґрунтових вод

Унікальний характер технології електрокінетичної обробки (EKO / GRID ™), яка застосовується  компанією Lamor, дозволяє виконувати одночасно очищення забрудненого ґрунту і зараженої ґрунтової води на максимальній глибині в порівнянні з пропозиціями конкурентів. Це дозволяє компанії Lamor пропонувати ефективні і економічно вигідні рішення для замовників.

Промислове відновлення на місці

Компанія Lamor пропонує діапазон технологічних рішень:  електрокінетична обробка, хімічне окислення і поліпшена біологічна очистка для відновлення на місці. Ми пропонуємо клієнтам ефективні рішення з мінімальним впливом на ділові операції замовників. Це дозволяє компанії Lamor значно скоротити експлуатаційні витрати на обробку і забезпечити суттєву економію для наших замовників.


Наш досвід очистки грунту та води

Фінляндія, 2008 - 2010 рр.

EKO / GRID ™ застосовується для відновлення ґрунтів у місцях, які раніше використовувалися для зберігання та розподілу нафтопродуктів. Забруднення в основному складається з фракцій дизельного палива (С10 - С21). Після очистки на 90% площі обробки об'єм забруднень знизився приблизно на 90% і знизився до межі, яка залежить від навколишнього середовища.

Решта забруднення складалася з твердого типу грунту, який складно обробляти. Грунт був знятий для подальшого очищення.

Бразилія, 2014 р.

EKO / GRID ™ використовується для очищення ґрунтової води, забрудненої поліциклічними ароматичними вуглеводами (PAH), у Бразилії. Упродовж більш ніж 30 років ця територія була місцем розташування залізничного терміналу з ремонтними майстернями, в результаті чого відбувалося накопичення забруднюючих речовин.

Після обробки EKO / GRID ™, упродовж  трьох місяців, територію визначили очищеною  з концентрацією PAH нижче рівня виявлення. Варто сказати, що 93% зниження рівня забруднення зафіксовано упродовж перших 30 днів очистки.

Швеція, 2012 - 2014 рр.

Система обробки EKO / GRID ™ була використана для очищення забруднених донних відкладів середнього басейну в Швеції, забрудненого паливним мазутом. В середньому початкова концентрація TPH (С5 - С36) становила 1 140 мг / кг. До кінця обробки рівень забруднення знизився до заданого рівня і в більшості місць відбору проб рівень забруднення був нижчим за межу  виявлення методом аналізу.


Відновлення об'єкта в Перу, 2014 р.

Витік з паливного трубопроводу в Перу, забруднення площі  у 2 га. Компанія Lamor об'єднала різні способи рекультивації для оптимізації відновлення даної площі. Дані способи рекультивації включали промивку під тиском та механічне видалення забрудненої рослинності, а очищення EKO / GRID ™ використовували для окислення залишків вуглеводнів у ґрунті.

uk
en_US uk