Завантаження

Weir Skimmer SLURP

SLURP (Self-Leveling Unit for Removing Pollution) - це самоналагоджувальний, плаваючий пристрій для збирання нафти, який первинно був розроблений Esso Research Center, Абінгдон, Англія. Використовується в усьому світі упродовж двадцяти років для видалення нафти та інших плавучих забруднюючих речовин з водної поверхні.

SLURP – один з мультифункціональних скімерів, які ефективно працюють в будь-якій ситуації зі швидкістю до 44 г / хв. [10 м³ / год]. Міцний та легкий, ним може легко керувати одна людина.

SLURP Oil Skimmer не має рухомих частин. Керування пристроєм при зануренні здійснюється дистанційно від насоса. SLURP добре працює попри тривалі перерви в роботі, завдяки своїй унікальній конструкції. На відміну від більшості звичайних скімерів з плаваючою смужкою, які стають нестабільними, коли рівень надводного шару встановлюється дуже близько до поверхні, SLURP буде пристосовуватися до будь-якої глибини занурення на глибину і знімати найтонші нафтові плівки.

SLURP виготовлений із нержавіючої сталі, є стійким до корозії, що робить його незамінним у хімічній та харчовій промисловості.

Стандартний комплект включає шланговий поплавок, екран поглинача вхідного отвору та 15-метровий всмоктуючий шланг з 1 Вт (внутрішній вимір) із швидким підключенням. У всіх SLURPS є 2-дюймовий розрядний порт NPT, що зменшує втулку, і 1 ½ з`єднувальну деталь, що забезпечує швидке з`єднання на стандартному всмоктуючому шлангу.

Скімер SLURP, виготовлений із нержавіючої сталі, постачається в комплекті з такими деталями:

  • S / S Screen Debris
  • 50 (15 м) 1 ½ І.Д. всмоктуючий шланг ПВХ
  • 3 шт. 1 ½" плаваючий шланг
  • Муфти

Технічні характеристики

Поз. ID226211
Довжина935 мм36,8 дюймів
Ширина622 мм24,5 дюймів
Висота381 мм15 дюймів
Вага28 кг61,7 кг
Виробнича потужність10 м³ / год.44 г / хв
Максимальна потужність згідно із сертифікатом22 м³ / год97 г / хв

 

uk
en_US uk