Завантаження

Котушка для шлангокабеля з телескопічною крановою стрілою 50/5”/10 фунтів

Котушка для шлангокабеля з телескопічною крановою стрілою LUT 50/5 "/ 10 футів - це новітня, надійна котушка, розроблена для шлангокабеля Lamor (LUH) з вбудованою телескопічною підйомною стрілою для розгортання, оперативного використання і вилучення морських скімерів Lamor за допомогою шлангокабелів. Котушка LUT з телескопічною стрілою 50/5 "може вміщати 50-метровий шлангокабель, який містить гідравлічні шланги і 5-дюймовий нафтоперекачувальний шланг, необхідні для роботи морських скімерів Lamor..

Міцна сталева конструкція котушки LUT оброблена морською фарбою і складається з підставки, барабана котушки і телескопічної стріли (крана) на полозах. Котушка і телескопічна стріла можуть повертатися на 360 градусів і мають максимальний виліт 5,5 м, максимальний кут підйому 38 градусів при вантажопідйомності 1500 кг. Направляючий ролик встановлено на зовнішньому кінці стріли для полегшення розгортання і згортання бона.

Всі функції мають гідравлічне керування і можуть контролюватися з панелі управління або опціонального пульта дистанційного керування (не входить в комплект поставки). Пристрій встановлено на 10-футові полози з направляючими для контейнерів для безпечного кріплення. Нафтоперекачувальні і гідравлічні шланги приєднуються до колектора на ступиці котушки з насосом, обладнаної шарнірним з'єднанням, для забезпечення безперервного потоку при будь-якій довжині розгортання. Пристрій також є у вибухозахищеному комплекті.

Галерея

Технічні характеристики

Поз. ID 384086
Довжина 5518 мм
Ширина 2437 мм
Висота 3071 мм
Вага 6650 кг
Макс. виліт / кут 5,5 м / 38 °
Макс. Вантажопідйомність (макс.вилет) 1500 кг
Довжина шлангокабеля 50 м *
Загальна площа в підставі 10 футів
Витрата гідравлічної рідини 130 л / хв
Гідравлічний тиск 210 бар

* Зверніть увагу, що конфігурації продукту можуть впливати на остаточні технічні характеристики
* Зверніть увагу, що шлангокабель не входить до складу котушки для шлангокабеля Lamor. Для довідки: вага LUH 50/5 "становить 1700 кг

Можливості та переваги

Підходить для шлангокабеля Lamor LUH (50 м 5 ") і підйому морських скімерів Lamor (LFF100 і LWS 1300)
Вбудована телескопічна підйомна стріла
Вантажопідйомність 1500 кг при максимальному вильоті 5,5 м і куті нахилу 38 градусів
Міцна сталева конструкція
Компактний дизайн
Можливість повороту котушки на 360 градусів
Підходить для установки в 10-футовий контейнер
Направляючі для контейнерів для безпечного кріплення

uk
en_US uk