Завантаження

Робочий катер LWO 14000

LWO 14000 - це міцний робочий катер, побудований на основі концепції робочого катера з високоякісного морського алюмінію з гідравлічною носовою апарелю. Десантний катер розроблений для забезпечення чудової керованості і маневреності на хвилюванні і підтвердив це в ході випробувань.

Низький V-подібний корпус, кіль і стрингери забезпечують остійність і захист при висадці на скелясті береги. Корпус розділений на водонепроникні відсіки, обладнані окремими трюмними помпами. Десантний катер відрізняється високою вантажопідйомністю 3000 кг.

Десантний катер оснащений рульовою рубкою на кормі судна зі зручним доступом. Рульова рубка забезпечує чудовий круговий огляд і має два ергономічних сидіння для рулювання. Десантний катер обладнаний шістьма швартовими кнехтами з буксирною стійкою підвищеної міцності на кормі, а також має 4 такелажних точки підйому

Класифікація: катер буде сертифікований за стандартом для високошвидкісних суден (або, по додатковому замовленню, по іншому необхідному стандарту).

Галерея


uk
en_US uk