Завантаження

Робоча платформа Seahunter

Lamor Seahunter - універсальна робоча платформа, яка складається з об'єднаних корпусів. В найбільш простому режимі це один самохідний корпус, але є безліч варіантів конфігурацій, встановлюючи додаткові вантажні корпуси. Платформа прекрасно підходить для операцій із збирання нафти та очищення прибережних зон, річок та озер. Корпуси мають форму катамарана, що забезпечує стійкість робочої платформи при ліквідації нафтових розливів.

Платформи з'єднуються між собою за допомогою швидкозапорних шпильок. Підвісний двигун обладнаний захистом гребного гвинта. Всі палубні поверхні платформи, в тому числі, верхня і носова, покриті антиковзаючим матеріалом. Корпус виготовлений з ротофоровочного термопластику (ПЭ), який гарантує міцність, надійність і мінімальне технічне обслуговування. Крім того, два та більше корпусів можна з'єднати бортами в довжину, щоб створити більш довгу та широку платформу. Вантажопідйомність кожного корпусу 1500 кг, що більш ніж у три рази перевищує її власну вагу. Корпус платформи Lamor Seahunter можна зберігати штабелюванням один на одного і з легкістю перевозити на трейлерах, вантажівках, в контейнерах, т.п.

В даний час Lamor пропонує стандартні конфігурації:

384814 - Seahunter 9.9, один корпус
397843 - Seahunter 9.9, один корпус на трейлері
397841 - Seahunter 25, один корпус
384815 - Seahunter 25, двухкорпусна платформа
397842 - Seahunter 50, один корпус

За всіма стандартними налаштуваннями можна отримати додаткову інформацію в розділі Завантаження. При виникненні питань або у разі необхідності розробити індивідуальну конфігурацію, звертайтесь у відділ продажу Lamor.

Галерея


Можливості та переваги

Унікальна спеціальна конструкція для операцій по збору нафти
Міцна конструкція
Корпус з відкритою палубою
Гібридні конфігурації
Універсальне використання
Проста експлуатація та зберігання
Мінімальне технічне обслуговування
Малий осад
Захист гребного гвинта
З'єднання за допомогою швидкозапорних шпильок.

uk
en_US uk