Завантаження

Система швидкого розгортання бонів

Система швидкого розгортання бонів - це оперативно-тактична система реагування для швидкого розгортання нафтозагороджувальних бонів. Її можна буксирувати зі швидкістю до 20 вузлів за допомогою робочого катера або іншого судна. Це дозволяє швидко прибути на місце розливу. Завдяки швидкому вивільненню бонів постійної плавучості SFB, можна ефективно запобігти швидкому розповсюдженню нафти. Бон знаходиться в мішку для зберігання на піддоні в готовому до використання стані. Піддон можна піднімати на борт судна або на трейлер (по додатковому замовленню) для транспортування до місця розливу нафти.

Для розгортання бона буксирний трос приєднується до робочого катеру, і система буксирується до місця розливу. Плавучий якір, з'єднаний з системою, скидається і відкриває мішок для зберігання бона. Після цього весь бон довжиною 300 м розгортається менш ніж за дві хвилини. Потім бон можна буксирувати і ставити на якір в необхідному місці, а робочий катер використовувати для інших цілей. Після використання бон можна укласти в його мішок для зберігання, щоб зберігати в готовому до використання стані на піддоні, трейлері або на складі. Бон в системі швидкого розгортання бонів - це нафтоогороджувальний бон постійної плавучості (SFB) з з'єднувачами ASTM по обох кінцях.

Стандартний комплект поставки включає салазки, мішок для зберігання з покриттям, буксирну стяжку і плавучий якір. Розгортання може виконуватися силами одного або двох операторів. Технічні характеристики наведені в продуктній документації.

uk
en_US uk