Завантаження

Гідравлічний силовий агрегат 7 C75

Силовий агрегат LPP 7 C75 компанії Lamor використовується в якості всмоктуючого насоса, джерела живлення для нафтозбирачів Lamor і дрібного гідравлічного обладнання. Силовий агрегат - невеликий за вагою, зручний, портативний пристрій для електроживлення гідравлічного обладнання та експлуатації на віддалених територіях.

LPP 7 C75 включає один гідравлічний контур. Гідравлічний потік контролюється клапаном, що знаходиться в корпусі гідравлічного насоса. LPP 7 C75 забезпечує енергією різне обладнання, наприклад, нафтозбирачі, котушки для легких бонів, ін.

Вбудований насос Spate C75 є самозаливний з подвійною діафрагмою, з максимальною продуктивністю 30 м³ / год (132 галона / хв). Spate C75 може перекачувати рідини з твердими частинками розміром до 6 мм (0,2 дюйма) і використовується, наприклад, для операцій промивання. LPP 7 C75 встановлений на міцному сталевому двоколісному шасі зі складною ручкою для зручності переміщення та експлуатації. Крім того, LPP 7 C75 може бути оснащений додатково іскрогасником і / або запобіжним повітряним клапаном Chalwyn.

Швидкороз`ємні муфтові з'єднання: TEMA 2500, Suction / Discharge: 3 in.

Галерея

Технічні характеристики

Поз. ID 226154
Довжина 940 мм
Ширина 985 мм
Висота 780 мм
Вага 150 кг
Витрата гідравлічної рідини 10 л / хв
Гідравлічний тиск 150 бар
Паливна цистерна 5 л
Тиск 30 м
Висота всмоктування 9,1 м
Потужність 7,3 кВт

Можливості та переваги

Невелика вага і колеса для забезпечення мобільності

Універсальне джерело живлення

Електричний стартер в стандартній комплектації

Ручний стартер в якості резервного

Одноциліндровий двигун з повітряним охолодженням.

Міцна сталева рама

Чотири рим-болти в стандартній комплектації

uk
en_US uk