Завантаження

LRB 40 W

Ковшовий нафтозбирач LRB 40 W пристосований для очищення котлованів і ліквідації нафтових розливів на суші, в морі і в арктичних умовах.

LRB – легкий ковшовий нафтозбирач, створений на базі технологій жорсткощіткового модуля Lamor, який автоматично відокремлює нафту, емульсії і нафтозабруднені маси від морської води або ґрунту.

LRB 40 використовується в робочому стані під час операцій з очищення нафтових розливів з суднового крана, драги, екскаватора. На роботу системи LRB не впливає плаваюче сміття, а зміст вільної води в зібраній нафті становить не більше 2%. Щітки нафтозбирача можуть рухатися в обох напрямках залежно від типу нафтопродуктів. LRB 40 можна встановити і запустити за короткий час силами невеликої кількості персоналу. В міжексплуатаційний період система зберігається в своїй люльці, яка може бути використана також як ємність для миття нафтозбирача.

LRB 40 підтвердив ефективність своєї роботи в багатьох операціях з ліквідації розливів нафти у всіх кліматичних умовах на будь-яких рельєфах місцевості, а його продуктивність при зборі нафти підтверджується сертифікатами Bureau Veritas.

Технічні характеристики

Поз. ID206363
Довжина880 мм35 дюймів
Ширина680 мм27 дюймів
Висота800 мм31 дюйм
Вага75 кг165 фунтів
Ємність:19 м³/год*83 галона/хв*
Вміст вільної води<2%
Витрата гідравлічної рідини20 л/хв**5,3 галона/хв*
Гідравлічний тиск180 бар2610 Psi
Потужність6 кВт**8 к.с.**

* Залежить від вибору насоса.

** Тільки нафтозбирачі.

Можливості та переваги

  • Міцна сталева конструкція
  • Можливість використання на суші, в морі і в арктичних умовах
  • Можливість збору нафти широкого діапазону в'язкості: від легких сортів до важкої в'язкої / бітумної нафти
  • Бункер з підігрівом для арктичних операцій
  • Дистанційне керування
  • Один оператор
  • Зручність у використанні
uk
en_US uk