Завантаження

Плаваючий нафтозбирач LFF 100 - високопродуктивний пристрій для збору нафти з водної поверхні у відкритому морі, що пристосовується до руху хвиль і придатний для використання в будь-яких умовах навколишнього середовища, включаючи арктичні.

Нафтозбирач має два модулі для збору нафти з щітколанцюговими конвеєрами, що які ефективно відокремлюють нафту від води і піднімають нафту до спеціально розробленого щіткового скребка, після чого нафта спрямовується в нафтоперекачувальний насос. Можливість обертання в двох напрямках підвищує якість збору як легкої нафти, так і нафти високої в`язкості. Скімер поміщений в жорсткий алюмінієвий корпус і має одну такелажну точку підйому, що дозволяє легко піднімати, використовувати, очищати і зберігати LFF 100. Крім того, LFF оснащений скребком, який підігрівається, і бункером для ефективного збору нафти в арктичних умовах, а також підрулюючими пристроями для мобільності.

Скімер був успішно застосований в декількох операціях зі збору нафти в різних частинах світу. Дана продукція сертифікована Bureau Veritas в випробувальному центрі Ohmsett. При її тестуванні було отримане значення 111 м3 / год, а також підтверджена ефективність використання нафтозбирача в арктичних операціях.

Технічні характеристики

 

Поз. ID 395330 
Довжина2290 мм90 дюймів
Ширина2250 мм86 дюймів
Висота+1946 мм76.6 дюйма
Вага700 кг ** 1540 фунтів
Осадка900 мм35 дюймів
Сертифікована продуктивність111 м³ / год **489 галонів / хв **
Вміст вільної води<5% 
Витрата гідравлічної рідини70 л / хв *19 галонів / хв *
Гідравлічний тиск210 бар3045 Psi

 

* За винятком насосу, для довідки: вага насоса GTA 115 71 кг Об'єм витрат - 160 л / хв

** Залежить від вибору насоса

Можливості та переваги

  • Можливість збору вивітреної нафти будь-якої в'язкості
  • Підвищена якість збору нафти за рахунок обертання щіток в двох напрямках
  • Покращений потік нафти завдяки спеціальній конфігурації
  • Підігрів скребка для використання в арктичних умовах
  • Пристосування до руху хвиль
  • Ефективні підрулюючі пристрої для забезпечення мобільності при використанні, наприклад, за U-подібних і J-подібних конфігурацій бонів
  • Міцна і надійна алюмінієва конструкція
  • Одна такелажна точка підйому
uk
en_US uk