Завантаження

Гідравлічний силовий агрегат 90

Гідравлічний силовий агрегат LPP 90 являє собою високопродуктивний багатофункціональний силовий агрегат, що забезпечує одночасне функціонування декількох установок для збору розлитої нафти.

Силовий агрегат LPP 90 монтується на сталевій рамі, розробленій для його захисту і забезпечення гарної циркуляції повітря. У конструкції силового агрегату передбачені 4 (чотири) рим-болти і пази для вилочного навантажувача, які полегшують керування при роботах на березі і в прибережній зоні. Агрегат обладнаний електричним стартером і включає в себе панель управління і охолоджувач гідравлічного масла в каркасі.

Шестициліндровий двигун має рядну конструкцію з багаторежимним електронним управлінням. Система подачі палива високого тиску типу Common Rail (HPCR) забезпечує високу потужність при будь-якій частоті обертання двигуна. Разом з розміщеними у вертикальній площині паливними форсунками і симетричним корпусом циліндра вона забезпечує максимальний крутний момент при низьких обертах, потужність зі зниженим вмістом шкідливих викидів і підвищену економічність палива. З міркувань безпеки гідравлічний силовий агрегат обладнаний автоматичною системою зупинки в разі порушення в роботі. Дизельний двигун відповідає вимогам стандартів, що регламентують шкідливі викиди.

Галерея

Технічні характеристики

Поз. ID 210911
Довжина 1600 мм
Ширина 1050 мм
Висота 1340 мм
Вага 900 кг
Витрата гідравлічної рідини 160 л / хв
Гідравлічний тиск 210 бар
Потужність 58 кВт

Можливості та переваги

Міцна сталева рама
Електростартер
Чотири рим-болти
Пази для вилочного навантажувача
Автоматичне вимкнення
Свічка розжарення для пуску при низьких температурах
Три гідравлічні контури, мають різні сфери застосування
Міцні високоякісні компоненти
Датчик навантаження або постійного потоку
Зручний у використанні

uk
en_US uk