Завантаження

Гідравлічний силовий агрегат 56

Гідравлічний силовий агрегат LPP 58 використовується в якості силової установки для нафтозбирачів та іншого гідравлічного обладнання, наприклад, насосів, котушок бонових загороджень і т.д.

LPP 58 має три гідравлічні ланцюги, які дозволяють використовувати його в якості багатоцільового силового агрегату, призначеного для універсального і одночасного управління декількома установками, що використовуються при ліквідації аварійних розливів нафти. У конструкції LPP 58D передбачені 4 рим-болти і пази для вилочного навантажувача, які полегшують його переміщення при роботах на березі або в прибережній зоні.

Агрегат змонтований на міцній сталевій рамі, що забезпечує захист і хорошу циркуляцію повітря для дизельного двигуна з повітряним охолодженням. Силовий агрегат LPP 58 в стандартному виконанні оснащений електростартером, панеллю керування, охолоджувачем гідравлічної рідини і іскрогасником. LPP 58 використовує пропорційну гідравлічну клапанну систему, яка забезпечує просте регулювання потоку масла до споживачів. Система є чутливою до навантаження, забезпечуючи постійний потік, в той час як тиск змінюється в залежності від витрати. Силовий агрегат має в якості стандартного устаткування свічку напруження у впускному колекторі двигуна для полегшення пуску в холодну пору року. LPP 58 оснащений автоматичною системою вимкнення і відключається, наприклад, при відсутності електричного заряду, низькому тиску масла, високій температурі масла, низькому рівні гідравлічної рідини або високій температурі гідравлічної рідини.

Технічні характеристики

Поз. ID 210911
Довжина 1600 мм
Ширина 1050 мм
Висота 1340 mm
Вага 900 кг
Витрата гідравлічної рідини 160 л / хв
Гідравлічний тиск 210 бар
Потужність 58 кВт

Можливості та переваги

Міцна сталева рама
Електростартер
Чотири рим-болти
Пази для вилочного навантажувача
Автоматичне вимкнення
Свічка розжарювання для пуску при низьких температурах
Три гідравлічні контури, мають різні сфери застосування
Міцні високоякісні компоненти
Датчик навантаження
Зручний у використанні

uk
en_US uk