Завантаження

Гідравлічний силовий агрегат 35

Гідравлічний силовий агрегат LPP 35 використовується як джерело живлення для нафтозбирачів та іншого обладнання з гідравлічним приводом, наприклад, котушок для бонів, насосів, ін. За рахунок 2 гідравлічних контурів силовий агрегат LPP 35 може використовуватися для енергопостачання для одночасно декількох пристроїв (наприклад, нафтозбирач і нафтоперекачувальний насос).

У конструкції LPP 35 передбачені 4 рим-болти і пази для вилочного навантажувача, які полегшують його переміщення при роботах на березі або в прибережній зоні. Силовий агрегат LPP 35 вмонтований у сталеву раму, розроблену для його захисту і забезпечення гарної циркуляції повітря для дизельного двигуна.

Силовий агрегат LPP 35 в стандартному виконанні оснащений електростартером, панеллю керування, охолоджувачем гідравлічної рідини і іскрогасником. Агрегат використовує пропорційну гідравлічну клапанну систему, яка забезпечує просте регулювання потоку масла до споживачів. Система є чутливою до навантаження, забезпечуючи постійний потік, в той час як тиск змінюється в залежності від витрати. З міркувань безпеки гідравлічний силовий агрегат оснащений автоматичною системою вимкнення; він відключиться, наприклад, при низькому тиску масла, високій температурі масла, низькому рівні гідравлічної рідини або високій температурі гідравлічної рідини.

LPP 35 сертифікований відповідно до чинного законодавства.

Галерея

Технічні характеристики

Поз. ID 218996
Довжина 1 345 мм
Ширина 820 мм
Висота 1060 мм
Вага 570 кг
Витрата гідравлічної рідини 110 л / хв
Гідравлічний тиск 180 бар
Потужність 35 кВт

Можливості та переваги

Сталева рама
Електростартер
Чотири рим-болти
Пази для вилочного навантажувача
Автоматичне вимкнення
Підігрівач двигуна для пуску при низьких температурах
Міцні високоякісні компоненти
Датчик навантаження або постійного потоку
Зручний у використанні

uk
en_US uk