Завантаження

Важкі бони

Важкі бони - міцні та надійні надувні гумові бони, які задовольняють зростаючий попит на бони для морських операцій і стаціонарного встановлення, наприклад, у нафтових терміналів, нафтопереробних заводів і електростанцій. Крім того, бони HDB можна використовувати у всіх кліматичних умовах і середовищах, включаючи арктичні.

Бони виготовляються з використанням 2 шарів синтетичної тканини, які спільно з 4 шарами стійкої до ультрафіолету і нафти синтетичної гуми. Ребра жорсткості, точки кріплення якірних канатів і кріпильні пластини ASTM вулканізуються між шарами тканини бонів. Вони забезпечують міцність конструкції, а також зручне очищення і обслуговування. Бони обладнані жовтими смугами і рефлекторами для поліпшення їх видимості. Баластовий ланцюг - це сталевий ланцюг, що забезпечує міцне, надійне і стабільне розгортання в операціях тралення і чудові морехідні якості.

Запатентований Lamor пневматичний клапан F1 дозволяє одному оператору HDB швидше і простіше наповнити бон повітрям і випустити повітря з бона. Пневматичний клапан F1 має плоску конструкцію з вбудованою повітряною пробкою без знімних частин. За останнє десятиліття міцні і надійні бони HDB були стаціонарно встановлені у кількох нафтопереробних заводів в різних країнах світу при різних кліматичних умовах, при цьому вони вимагають мінімального технічного обслуговування. Детальний опис продукту наведено в технічних характеристиках, які можна завантажити у форматі pdf-файлів (див. Завантаження).

Галерея


Технічні характеристики

Висота 900-2000 мм
Довжина секції 50/100 m
Надводний борт 350-560 мм
Осадка 450-1160 мм
Вага 8,1-17,1 кг / м
Баластовий ланцюг DIN 763 10/13 мм
Довжина повітряної камери 3 м
Основна тканина EP 315 / EP 400
Межа міцності на розрив 12.000 / 20.000 Н / 5 см
Кінцевий з'єднувач ASTM Z, F962 в стандартному комплекті поставки

Можливості та переваги

Використання в морі, для саціонарної установки, на річках з сильною течією і при траленні в U-подібної конфігурації.
Запатентовані пневматичні клапани F1 для зручності наповнення повітрям / випуску повітря силами одного оператора
Мінімальне технічне обслуговування і зручне очищення.

uk
en_US uk