Завантаження

Котушки для важких бонів

Гідравлічна котушка для зберігання важких бонових загороджень HSR H призначена для надійного і зручного зберігання, розгортання і згортання нафтозагороджувальних бонів. Котушка HSR H підходить для зберігання бонів будь-якої конструкції і дозволяє ефективно розгортати їх на акваторіях портів або з борта судів.

Рама котушки виготовлена з високоякісної морської сталі з покриттям. Основа котушки виготовлена з алюмінію для морського застосування. Котушку можна безпечно піднімати, використовуючи пази для вилочного навантажувача з усіх чотирьох сторін або спеціальні такелажні точки підйому на рамі. Котушка розрахована на розміщення всередині 10-футового контейнера DNV і може бути закріплена за допомогою спеціальних точок кріплення або напрямних для контейнерів ISO.
Котушка управляється двома планетарними редукторами з гідравлічними двигунами, що підвищує її продуктивність. Регулятор навантаження вбудований в гідравлічну систему котушки для підвищення безпеки під час роботи. Для кращого захисту гідравлічні шланги і компоненти встановлені всередині балок котушки. Котушка поставляється із захисним чохлом для зберігання. Продукт відповідає вимогам директиви про машинобудування 2006/42 / EC. Такелажні точки підйому розроблені відповідно до DNV 2.7.1.

Галерея

Можливості та переваги

Два планетарних редуктори для високого крутного моменту
Клапан управління навантаженням для безпечної експлуатації
2-точкові і 4-точкові підйомні кріплення для безпечного підйому згідно DNV 2.7.1
Направляючі для контейнерів для спрощення кріплення
Пази для навантажувача по 4 сторонам
Можливість установки в 10-футовому контейнері DNV

uk
en_US uk