Завантаження

Плавучий бак для зберігання нафти U

Баки LFT U - це міцні плавучі баки для нафти (резервуари для зберігання), призначені для тимчасового зберігання зібраної нафти. Невелика осадка баків робить їх ідеальним рішенням для тимчасового зберігання на обмеженій площі, наприклад, в дельтах річок, на ріках і солончаках. При відсутності доступу до берегової лінії з моря баки LFT U можна розмістити і заповнити на березі при рівномірному і плоскому ґрунті. Lamor пропонує широкий асортимент баків ємністю 5-100 м3.

Баки виготовлені з стійкого до нафти і палива поліефірного матеріалу з покриттям з ПВХ. В залежності від експлуатаційних умов, бак для зберігання нафти може буксируватися на борту або за кормою судна. Баки можна розмістити вручну, готовність до використання досягається менш ніж за 5 хвилин.

Кожен бак постачається в комплекті з буксирною обв'язкою для з'єднання з посиленою горловиною. Швидкість буксировки баків складає 5 вузлів для повністю завантажених і 8 вузлів для пустих. Детальний опис продукту наведено в технічних характеристиках, які можна завантажити у форматі pdf-файлів (див. Завантаження).

Галерея

Можливості та переваги

Можливість використання в дельтах річок, на річках і солончаках, завдяки малому осіданню
Високоміцна тканина
Невеликий простір для зберігання в спущеному вигляді
Поставляється з вбудованою системою буксирування

uk
en_US uk