Завантаження

Fiber Optic Monitoring System

Компанія Lamor запроваджує інноваційну систему моніторингу трубопроводів та інших лінійних об`єктів з використанням оптоволоконного кабелю, який реагує на звук та вібрацію і застосовується для виявлення пошкоджень, витоків, збоїв в роботі трубопровідного обладнання, а також для попередження несанкціонованих втручань у роботу мережі трубопроводів. Крім того, система використовується для моніторингу роботи нафтових і газових свердловин в режимі реального часу. 

Технологія Fiber Optic Monitoring сумісна з більшістю існуючих систем безпеки та моніторингу, дозволяє значно розширити діапазон та можливості  систем, які клієнт вже використовує. Системи моніторингу пошкоджень та виявлення несанкціонованих втручань в роботу трубопроводів (PIDS) визнані у всьому світі в якості перевіреної технології  для захисту трубопроводів, причому тисячі кілометрів трубопроводів кожного дня потребують захисту в суворих, густонаселених і віддалених місцях.

Рішення Fiber Optic Monitoring від Lamor - оптимальний інструмент для операторів трубопроводів, який допомагає ефективно виявляти витоки, пошкодження, наміри та результати зловмисних атак, перебої в роботі обладнання.  Система безпосередньо підключається до оптоволоконної мережі оператора, перетворюючи стандартне оптоволокно в десятки тисяч індивідуальних високочутливих вібраційних датчиків. Це дає операторам постійну можливість в режимі реального часу і на всій довжині трубопровода відслідковувати порушення та потенційні загрози для роботи трубопроводу, приймати швидкі та обгрунтовані рішення.

Система Fiber Optic Monitoring дозволяє операторам виявляти потенційні інциденти з більшою точністю та надійністю, ніж будь-коли раніше, одночасно зменшуючи навантаження на оперативних співробітників безпеки, оскільки подає всю інформацію на один дисплей, інтуїтивно зрозумілий без спеціальних знань.

Завдяки розширеним алгоритмам ідентифікації та класифікації загроз, система налаштована так, щоб інформувати лише про ті події, про які операторам слід знати, мінімізуючи кількість помилкових сигналів.  Модульна конструкція забезпечує просте та гнучке рішення для будь-якої архітектури трубопроводів та інших лінійних об`єктів, а також адаптацію до розширеної мережі трубопроводів.

Встановлення системи моніторингу від Lamor дозволяє скоротити на багато років вперед витрати на технічні огляди, контроль за допомогою інших технічних засобів, виявлення та ліквідацію аварійних ситуацій.  Важливо те, що система може бути адаптована для моніторингу не лише трубопроводів, а й інших лінійних об`єктів ( периметр, тунель, залізничні шляхи тощо).

Переваги системи:

  • динамічне та ефективне рішення для контролю трубопроводів;
  • може контролювати трубопровід з необмеженою протяжністю та будь-якою архітектурою;
  • надає операторам можливість вести постійне спостереження по всій довжині віддалених об`єктів;
  • займається передачею та обробкою даних в режимі реального часу, а також надсилає попереджувальні сигнали ( система здатна визначати людські кроки на відстані 15 метрів від трубопровода, землерийні роботи – 25 метрів, рух автотранспорту – 40 метрів);
  • здатна миттєво виявити витоки газу на підземних та надземних трубопроводах з локалізацією місця витоку до 1 метра;
  • постійно контролює близько 100 км трубопроводу, таким чином скорочуються витрати на встановлення системи;
  • дозволяє запрограмувати тисячі міні-зон уздовж трубопроводу з індивідуальними налаштуваннями датчиків залежно від зовнішніх умов на кожній ділянці трубопроводу,
  • система здатна вчитися (завдяки технології machine learning – систематична класифікація певних подій забезпечує високий відсоток необхідних сигналів і низьку ймовірність помилкових), гарантується достовірність спрацьовувань на кожній окремій ділянці,
  • для встановлення оптоволоконного кабеля немає необхідності порушувати цілісність функціонуючого трубопроводу (прокладається на відстані близько 5 км від труби. Можливе використання вже прокладеної оптоволоконної лінії;
  • встановлювати систему моніторингу можна як по всій довжині трубопроводу, так і на окремих ділянках.
uk
en_US uk