Завантаження

Промисловість

Компанія Lamor розробила інноваційне обладнання для збору нафти і локалізації нафтових розливів для вирішення таких виробничих процесів, де нафта може взаємодіяти з водою, що є негативним фактором для системи, і де можуть знадобитися захисні бар'єри стримування забруднюючих речовин. Ліквідація шкідливих нафтових розливів має важливе значення в збереженні природних характеристик особливо в системах, де процес і правила вимагають використання чистої води. Ліквідація та / або стримування забруднюючих речовин можуть значно скорочувати витрати і ефективно знижувати необхідність заміни дорогих компонентів. Плавучі перегородки і бонові загородження спроектовані і встановлені для контролю і / або напрямку потоку води в ставок-накопичувач, відстійник або інший комплекс стоячої води. Спеціальні та надійні системи доступні для різних ситуацій.

http://test.lamor.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/lamor-baffles-and-boom-barriers-540x269.jpg

Перегородки і бонові загородження

Системи плавучих перегородок і бонових загороджень, що  побудовані за характеристиками замовника, ідеально підходять для використання в земляних відстійниках для стічних вод і промислових резервуарів. Серія перегородок може використовуватися для поділу резервуара на відсіки для забезпечення послідовної обробки води і відходів шляхом створення петлеподібного контуру для стоку.

Збільшуючи час утримування в окремому відсіку, системи перегородок допускають відстій твердих речовин та інших забруднювачів на дно відстійника, резервуара або танка для подальшого видалення, до того як вода піде через стік.

Продукція
http://test.lamor.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/lamor-water-cleaning-540x271.jpg

Очищення води повітрям

Проблема, загальна для багатьох заводів і фабрик, - водяні резервуари або ділянки зберігання, в яких утворюється тонка райдужна нафтова плівка. Для вирішення цієї проблеми використовується повітряна установка Lamor, що являє собою надійну систему з лише однією рухомою частиною, яка збирає нафту в товстий шар. Використовуючи гвинт разом з повітряним ножем, який направляє і блокує нафту в накопичувачі, дана система за певний час робить шар нафти щільнішим. Видалення товстого шару нафти відбувається значно простіше і є більш рентабельним, так як за мінімального вмісту води скорочується обсяг продукту який видаляється, а потім відвозиться на водоочисну станцію.

Продукція
http://test.lamor.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/lamor-polymer-water-cleaning-539x296.jpg

Очищення води із застосуванням полімерів

Промислове використання мастильних матеріалів, гідравлічних систем або важкої техніки збільшує ризик забруднення; неминуче, що невелика кількість забруднюючих речовин проявляться в охолодженій воді навіть при виконанні звичайних повсякденних операцій. Крім того, випадкова відмова системи може привести до витоку нафти, що передбачає необхідність наявності обладнання для швидкого реагування і системи видалення аварійного розливу, щоб уникнути непотрібних і дорогих простоїв або високих штрафів за забруднення при скиданні. Установка полімерного очищення Lamor, що використовує полімер, який виділяється в забрудненій воді, призначена для підйому речовин, що перемішуються в водяному стовпі для легкого видалення.

Продукція
uk
en_US uk