Завантаження

Ліквідація розливів нафтопродуктів

Ліквідація розливів нафтопродуктів
Lamor забезпечує оптимальні методи для ефективної ліквідації розливів нафтопродуктів за будь-яких обставин та умов навколишнього середовища. Серед продуктів Lamor – нафтозбирачі, нафтозагороджувальні бони, силові агрегати, спеціалізовані плавзасоби, контейнеризовані системи, допоміжне обладнання.

http://test.lamor.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/lamor-arctic-applications-509x269.jpg

Застосування технологій в Арктиці

Lamor пропонує широкий вибір варіантів застосування обладнання для ліквідації розливів нафтопродуктів. Перевірені технології працюють на криголамах, наприклад, в Балтійському морі і використовуються в нафтових портах Арктики.

Дослідження та розробка нафтових родовищ у Північному Льодовитому океані тривають, кліматичні умови в регіоні достатньо суворі. Lamor має багаторічний досвід роботи у сфері попередження та  ліквідації наслідків розливів нафтопродуктів.

Окрім того, Lamor здійснює інвестиції у науково-дослідницьку діяльність з пошуку нових та ефективних способів очистки навколишнього середовища від нафтопродуктів. Окрім скімерів, насосів, силових агрегатів, перевірених Bureau Veritas (Фінляндія), ми розпочали тестування програми скімерів нового покоління у випробувальному центрі Ohmsett в штаті Нью-Джерсі, США.

http://test.lamor.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/lamor-offshore-509x269.jpg

Морські системи та системи на суднах

Високоефективні системи для збору нафтопродуктів, які випускає Lamor, призначені для  встановлення на суднах ( Vessel Mounted Advancing Oil Recovery Systems ), побудовані із застосуванням перевіреної технології ланцюгових щіткових конвеєрів, які забезпечують максимальну продуктивність та безпеку в процесі ліквідації аварійних розливів нафти на морі.

Розгортання системи для ліквідації аварійного розливу нафтопродуктів перетворює усе судно на «єдину систему видалення нафтових плям». Розроблені на основі перевіреної технології, системи Lamor встановлені більш ніж на 1000 суден і катерів у всьому світі.

Окрім систем на суднах, Lamor пропонує широкий вибір скімерів та загороджувальних бонів для експлуатації у складних морських умовах.

http://test.lamor.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/lamor-harbor-510x269.jpg

Портові акваторії, річкові басейни та берегова лінія

Обладнання для збору нафти, яке розміщується в контейнерах, виготовляється згідно із конкретним замовленням. В кожному порту переважають особливі умови, пов`язані із розміщенням, товарами, які перевозяться, режимом вітру, течій, припливів.

Наш досвід дозволяє запропонувати оптимальне рішення для будь-якого порту.

У проведенні операцій з аварійної ліквідації розливів нафтопродуктів ефективність робіт здебільшого визначається швидкістю реагування. Lamor пропонує спеціально розроблені, стійкі до впливу течій загороджувальні бони швидкого розгортання і високоефективні системи для збору нафти, здатні впоратись із плаваючими частинками сміття.

Обладнання, яке Lamor виготовляє для локалізації та ліквідації аварійних розливів нафтопродуктів у пляжній зоні та на береговій лінії, розроблене з урахуванням вимог щодо зручності та легкого переміщення і вирізняється високою міцністю та ефективністю використання. Засоби для ліквідації аварійних розливів нафтопродуктів призначені для обробки берегових ліній будь-якого типу.

http://test.lamor.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/lamor-industrial-applications-510x111.jpg

Промислові об`єкти

Продукція Lamor для промислового застосування забезпечує оптимальні умови збору аварійних розливів нафти, дозволяє знизити вірогідність виникнення пожежі та мінімізувати різкі запахи та викиди вуглеводнів.

http://test.lamor.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/land_remedation-510x269.jpg

Засоби для рекультивації

Засоби для рекультивації землі Lamor розраховані на застосування в пустелі, на болотах і в болотистій місцевості, а також на територіях, забруднених промисловими відходами. Lamor пропонує рішення «під ключ» для роботи з небезпечними речовинами.

Приклади операцій Lamor з аварійної ліквідації розливів нафти

Ліквідація розливу та збір нафти в Мексиканській затоці

У зв`язку з величезним розливом нафти в Мексиканській затоці в квітні 2010 року були необхідні: невідкладна зовнішня допомога, досвід, технічні рішення та обладнання для швидкого реагування, блокування поширення нафти та її ліквідації. Компанія Lamor Corporation негайно застосувала свій план заходів і впродовж 36 годин, завдяки глобальній мережі офісів, доставила необхідне обладнання та персонал на місце подій.

Аварійний розлив нафти з судна «Годафосc» в Норвегії

17 лютого 2011 року ісландський контейнеровоз т/х «Годафос» дедвейтом 17000т, що прямував в Данію, натрапив на мілину неподалік від підвденного узбережжя Норвегії, створивши загрозу для національного парку Ютре Хвалер. На борту судна було приблизно 800 тон важкого дизельного палива і близько 440 контейнерів.

Розлив нафти з т/х «Runner 4» в умовах дрейфуючого льоду біля берегів Естонії

Розлив нафти з т/х «Runner 4» трапився у вкритій льодом Фінській затоці біля берегів Естонії. Причиною розливу було затоплення домініканського вантажного судна «Runner 4» 5 березня 2006 року після зіткнення з вантажним судном «Святий апостол Андрій», зареєстрованим на Мальті. Процес ліквідації розливу та збору нафти був ускладнений тим, що 18000 літрів важкої та легкої нафти були розлиті на льоду.

uk
en_US uk