Lamor Corporation демонструє нову передову систему збору нафти канадським організаціям, які займаються ліквідацією розливів нафти.

Шелтон, Коннектикут – 22 лютого – У середині лютого Lamor Corporation представила новий передовий спосіб збору нафти шляхом розгортання швидкісної системи збору нафти Lamor MOS 15 (морське обладнання для ліквідації розливів нафти) в Галіфаксі, Канада, спільно зі своїм місцевим представником, Griffin Engineered Systems, для провідних канадських організацій і компаній з ліквідації розливів нафти, представлених Береговою Охороною Канади, Міністерством оборони (DND), компаніями Eastern Canada Response Corporation (ECRC), ALERT і RMI Marine. Незважаючи на несприятливі погодні умови в гавані Галіфаксу в той день зі швидкістю вітру до 35 вузлів, снігом, який переходив у крижаний дощ і крижану крупу, температурою від -4° C до + 6° C, розгортання MOS 15 пройшло штатно, що підтвердило ефективність і продуктивність системи в різних кліматичних умовах.

Майкл Хебб, віце-президент з продажу Griffin Engineered Systems, заявив: «Наші клієнти розповіли нам про ті труднощі, які їм доводиться долати при використанні систем тралення, і я вважаю, що ми здатні вирішити ці проблеми за допомогою обладнання MOS, яке ми раді запропонувати нашим канадським замовникам завдяки партнерству з Lamor. Устаткування MOS продемонструвало, що вирішує безліч заявлених проблем. Його конструкція постійної плавучості забезпечує простоту розгортання, меншу вразливість для вітрів і безперервне закачування нафти на буксирувальне судно з очищуваної ділянки. Конструкція обладнання MOS здатна працювати на одному судні, що збільшує маневреність і дозволяє проводити якісний збір нафти на швидкостях до 4,5 вузлів». Яцек Дабровські, член групи морського екологічного аварійного реагування, OHM, з міністерства оборони Канади, позитивно оцінив презентацію і заявив, що обладнання виглядає дуже багатообіцяюче. «Для нас, як для організації з ліквідації розливів нафти, важливо встигати за новими розробками обладнання і технологій. Демонстрація стала доброю нагодою ознайомитися з роботою обладнання MOS. Розгортання і буксирування обладнання MOS пройшли просто, швидко і без проблем. Одне судно з пристроєм boom vane працювало відмінно. Співробітники Egersund і Lamor із задоволенням відповідали на питання і приймали відгуки про систему. Ми були дуже раді взяти участь», – сказав Роберт Старкес, керівник у атлантичному регіоні ECRC. «Мати можливість показати наше обладнання наживо в звичних для операторів умовах, залучаючи їх працівників і ресурси – критично важливо для підтвердження його ефективності і зручності використання», – каже Дан Бейер, генеральний директор Lamor USA. «Відповідно до нашої поточної стратегії зростання ми уклали угоду на поставку і просування передового обладнання ЛАРН компанії Egersund Group. Лінійка морського обладнання для ліквідації аварійних розливів нафти (MOS) компанії Egersund добре доповнює наш арсенал обладнання ЛАРН. Вам може бути цікаво те, що обладнання MOS працює за принципом тралової рибальської сітки», – повідомив генеральний директор Lamor Фред Ларсен. Після досягнення видатної рекордної продуктивності збору нафти 96,4% на випробуванні, проведеному NOFO – Норвезькою асоціацієюза чистоту моря для видобувних компаній – Lamor і Egersund продовжили вдосконалювати систему.