Відповідно до поточної стратегії зростання Lamor був офіційно укладений договір про поставку і просування передового обладнання ЛАРН компанії Egersund Group.

Компанія Egersund Group збирається продовжувати виробництво свого асортименту продуктів і працювати пліч-о-пліч з Lamor для постачання обладнання на ринки, де воно необхідне. Лінійка морського обладнання для ліквідації аварійних розливів нафти компанії Egersund (Marine Oil Spill Sweepers, MOS) добре доповнює арсенал обладнання ЛАРН Lamor. Фред Ларсен, Президент і Генеральний директор Lamor, коментує ситуацію: «Додавання «важкої артилерії» до нашого портфеля обладнання – завжди хороший крок вперед. Позитивні результати обладнання MOS як високошвидкісної єдиної суднової наступальної системи збільшили зацікавленість з боку замовників, численні демонстрації обладнання і ряд систем зараз вже постачається».

Система очищення MOS встановила переконливий рекорд з продуктивності збору нафти в 96,4% під час реальних навчань з ліквідації аварійних розливів нафти на воді, що проводились NOFO в 2015 р. Така продуктивність збору нафти спільно із нафтозбирачами Lamor, які збирають 96% нафти, веде до створення надзвичайно ефективної системи швидкого реагування.

Lamor надасть такі компоненти: котушки, силові агрегати, скімери і насоси, які є ключовими позиціями в портфелі обладнання Lamor, дозволяючи Egersund створювати і вдосконалювати свій асортимент нафтозбирального обладнання MOS.

«Lamor – лідер на ринку обладнання ЛАРН і має вже налагоджені міцні міжнародні зв`язки. Все це, а також асортимент визнаного у світі обладнання компанії, робить їх чудовим партнером для просування нафтозбирального обладнання MOS», – вважає Бйорн Хавс керуючий директор компанії Egersund Group.

Детальна інформація:

Lamor Corporation AB

Fred Larsen, President & CEO

Tel: +358 400 906311

fred.larsen@lamor.com

www.lamor.com

Egersund Group

Фред Ларсен, Президент і генеральний директор

Tel: +47 51 46 29 00

bh@egersundgroup.no

www.egersundgroup.no