Порвоо, Фінляндія – 11 березня – Нещодавно Lamor Corporation Ab і Markleen Group підписали договір про співпрацю, який дозволить створити на світовому ринку найповніший комплекс високоефективних рішень для ліквідації аварійних розливів нафти (ЛАРН). Об’єднаний асортимент надійного обладнання Lamor і лінійки інноваційних продуктів Markleen підвищить можливість вибору продуктів і послуг для споживачів. Markleen збирається зосередитися на виробництві і проектно-конструкторських розробках, в той час як Lamor буде продовжувати розвивати широку міжнародну торгово-сервісну мережу, збагачену за рахунок досвіду і знань світових експертів Markleen.

Включення до асортименту систем морських бонів, великогабаритних плавучих ємностей для зберігання нафти і абсорбентів виробництва Markleen дозволить Lamor пропонувати більш різнобічні і гнучкі рішення, включаючи високоякісні комплексні морські системи. Співпраця двох лідируючих на світовому ринку компаній надасть численні можливості для розвитку і пропозиції наступного покоління обладнання ЛАРН. Фред Ларсен, Президент і Генеральний директор Lamor, зауважив: «Угода між Lamor і Markleen посилить позицію Lamor на світовому ринку в якості найбільшого постачальника рішень ЛАРН. Високоякісні продукти Markleen і ефективні виробничі процеси дозволять розширити асортимент передового устаткування і виробничі ресурси, які Lamor може запропонувати своїм споживачам. Це має велике значення також і для випадків великих аварій. Бони серії Uniboom, бони, що працюють на воді, а також багато інших продуктів складають сучасне і унікальне обладнання, яке ми можемо запропонувати своїм замовникам». Пітер Оуе, Генеральний директор і Президент Markleen, зазначає: «Розвинена у всьому світі мережа продажів і провідне становище компанії Lamor на ринку забезпечать хороший канал збуту для продукції Markleen. Працюючи разом, обидві компанії будуть мати оптимальні ресурси і можливості на місцях для підготовки прогресивних рішень для наших замовників».

Детальна інформація:

Фред Ларсен, тел. +358 400 906 311, fred.larsen@lamor.com

Пітер Оye, тел. +47 93 09 48 96, peter.oye@markleen.com

Компанія Markleen Group (штаб-квартира в Аскеров (Норвегія), виробничі потужності в Сарагосі (Іспанія) і Омоль (Швеція) брала безпосередню участь в численних операціях з ліквідації аварійних розливів нафти у всьому світі, що дало їй можливість отримати досвід і знання, необхідні для розробки надійного обладнання для ліквідації аварійних розливів нафти. Markleen пропонує портфель комплексних рішень для ліквідації аварійних розливів нафти, які були випробувані в самих жорстких умовах навколишнього середовища.

www.markleen.com

Lamor (Larsen Marine Oil Recovery) Corporation пропонує послуги з ліквідації наслідків та попередження розливів нафтопродуктів. Маючи офіси, персонал та обладнання в різних регіонах світу, Lamor розгортає діяльність на об`єкті швидко та ефективно, забезпечуючи реагування на потреби корпорацій, громадськості та екосистем у сфері збереження навколишнього середовища.

Компанія займається проектуванням та виробництвом необхідного високотехнологічного обладнання та наданням послуг з ліквідації розливів нафтопродуктів та їх шкідливих наслідків. Портфоліо послуг Lamor містить планування на випадок надзвичайних ситуацій, проведення оцінки ризиків, а також послуги з навчання персоналу

www.lamor.com