Завантаження

Про нас

Компанія Lamor Corporation (Фінляндія, Порвоо) зі стратегічно розташованими офісами і центрами, а також партнерами у всьому світі - світовий лідер на ринку рішень з ліквідації аварійних розливів нафти і захисту навколишнього середовища для різних ситуацій і кліматичних умов.

Lamor спеціалізується на операціях з ліквідації аварійних розливів нафти (ЛАРН), збору нафти і очищення навколишнього середовища в будь-якій точці світу. Крім того, Lamor надає послуги з очищення ґрунту і води по всьому світу. Великий асортимент пропозицій  також включає в себе продукцію і послуги промислового застосування. Компанія реалізувала обладнання ЛАРН в 120 країнах і здійснила поставки понад 1800 монтованих на судно систем замовникам в усьому світі.

Досвід – джерело знань. Компанія Lamor більше 35 років удосконалює свої знання і досвід в операціях з ліквідації аварійних розливів нафти, зокрема, в Арктичних і морських операціях.

Ми володіємо експертними знаннями в поєднанні з технічними рішеннями, які захищають навколишнє середовище і наші екосистеми. Наші глибокі знання і інвестиції в технологічно передове обладнання ЛАРН приводять до незмінно високих результатів. Запатентовані і сертифіковані рішення гарантують надійні і ефективні операції зі збору нафти в будь-яких зовнішніх умовах. Члени команди реагування Lamor (LRT) діяли на місцях подій в якості командувачів з ліквідації нафтових розливів, і у LRT є великі управлінські та експертні знання в сфері ситуацій з розливом нафти в різних природних середовищах і погодних умовах як в морі, так і на суші, в Арктиці і в пустелях.

Ми маємо великий досвід співпраці з урядовими органами в багатьох країнах, наприклад, Управління з охорони навколишнього середовища Європейського союзу, Європейське агентство з безпеки на морі (EMSA), відомства та міністерства Російської Федерації, адміністрації та повноважні агентства Північної Америки, уряд Китаю і морські департаменти та  близькосхідні екологічні і репрезентативні агентства багатьох країн.

Lamor відповідає вимогам стандартів ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004 та OHSAS 18001: 2007, і ефективно встановлює, впроваджує, підтримує і використовує систему управління якістю, охороною праці, технікою безпеки та охороною навколишнього середовища (ОТ, ТБ і ООС). ВІД, ТБ та ООС була розроблена і постійно удосконалюється відповідно до таких стандартів і нормативів:

Компанія Lamor акредитована як центр навчання з проведення операцій ЛАРН в Морському інституті Великобританії, і пропонує пройти навчальні курси «Ліквідатор аварійних розливів нафтопродуктів» рівнів 1-3 Міжнародної морської організації (ІМО). Портфель навчання Lamor також включає в себе курси по роботі з небезпечними матеріалами (HAZMAT) і курси підвищення кваліфікації.

В основу бренду компанії Lamor покладено розробку і надійність високоякісних продуктів і рішень, які є дієвими і ефективними. Пріоритети бренду – активне застосування передових технологій, інновацій та обслуговування. Робота у співпраці з нашими замовниками є рушійною силою успіху для підтримки лідируючих позицій компанії Lamor на ринку. Бренд Lamor базується на повазі до визнаних цінностей.

Політика Lamor в сфері якості

Спрямованість на збереження і посилення позиції на ринку продажу нафтозбирального обладнання, здатність пропонувати економічно вигідні продукти і послуги, які відповідають вимогам і очікуванням наших споживачів або перевершують їх, схвалення результату замовниками і безперервне вдосконалення – ключові моменти в роботі Lamor, і саме тому розуміння реальних потреб замовників і своєчасна реалізація проектів з використанням продуктів і технологій найвищої якості мають першорядне значення.

Для розвитку ефективної діяльності всієї організації Lamor активно взаємодіє зі споживачами, вивчаючи їх відгуки і побажання, а також аналізує і відстежує таку важливу для компанії інформацію, як успішні і невдалі угоди, статус виконуваних проектів, тощо. Щоб сприяти подальшому зростанню компанії, Lamor постійно розширює область своєї діяльності за рахунок продуктів і послуг, пов'язаних із збиранням нафти і управлінням відходами.

Політика Lamor в області охорони навколишнього середовища

LAMOR докладає всіх зусиль, щоб виконувати свої зобов'язання відповідно до діючих норм охорони навколишнього середовища як в якості роботодавця, так і в якості компанії.

За допомогою своєї діяльності LAMOR підтримує охорону навколишнього середовища, зберігає природні ресурси, фауну і флору, а також захищає здоров'я і інтереси суспільства. Ми робимо обдумані кроки для збереження навколишнього середовища шляхом застосування надійних методів роботи, щоб звести до мінімуму вплив наших операцій на навколишнє середовище. Генеральний директор несе відповідальність за виконані роботи, його завданням є забезпечення того, щоб всі співробітники Lamor Corporation належним чином дотримувалися політику в галузі охорони навколишнього середовища.

Наші зобов'язання з екологічного впливу компанії на навколишнє середовище є невід'ємною частиною нашої діяльності, ми відповідаємо вимогам ISO 14001: 2004, таким чином досягнення інноваційних та рентабельних рішень цих питань є важливою бізнес-стратегією.

Політика Lamor Corporation полягає у веденні свого бізнесу таким чином, щоб він був сумісний зі збалансованими екологічними і економічними потребами суспільства, в яких працює компанія.

LAMOR постійно докладає зусиль щодо поліпшення екологічних показників впливу компанії на навколишнє середовище за допомогою своєї діяльності.

Постійне вдосконалення заходів в області безпеки, охорони здоров'я та навколишнього середовища є важливою стратегією ведення бізнесу Lamor Corporation. У своїй щоденній діяльності компанія ставить цілі щодо скорочення споживання енергії, сортування відходів і підтримання чистоти на своїх об'єктах, при цьому такі цілі контролюються і вимірюються.

http://test.lamor.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/lamor-us1-1171x376.jpg

Історія компанії

Компанія Lamor – Larsen Marine Oil Recovery – була заснована в 1982 році як спеціалізована сімейна судноверф Фінляндії. Основним досягненням, яке визначило подальший курс судноверфі, була досить проста технологія, винайдена Lamor для збору нафти при морських розливах: щітковий нафтозбирач. Даний винахід став початком всієї філософії компанії Lamor: розробляти найпростіше і найбільш ефективне експертне забезпечення для вирішення окремих проблем, пов'язаних з розливами нафти, по всьому світу.

Про успіх цієї корпоративної філософії свідчить широта географічного охоплення Lamor. На сьогоднішній день діяльність компанії відповідає потребам приблизно 40% глобального ринку, пов'язаного з ліквідацією аварійних розливів нафти, заявивши про себе в 94-ох країнах.

В якості постачальника рішень, компанія Lamor оцінює потреби заходів реагування клієнта, створює найбільш ефективні конструкційні рішення і приймає на себе загальне керівництво проектами, працюючи з кращими місцевими партнерами для реалізації проектів по всьому світу. Завдяки такому «глобально-локальному» і «реалістичному» підходу бренд Lamor став синонімом найвищої якості і найбільш ефективних рішень в сфері заходів щодо ліквідації аварійних розливів нафти по всьому світу.

http://test.lamor.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/lamor-milestones1-11-1171x550.png

EXPANDING PROVIDER

OF INDUSTRIAL SOLUTIONS

GLOBAL CERTIFICATE

ISO 9001:2008 ISO 14001:2004 and OHSAS 18001:2007

AWARD WINNING

SOLUTION OF THE YEAR

GLOBAL LEADER

In oil spill response and environmental solutions
uk
en_US uk